חוזר השתלמות כלנית בחרמון – 1-2.6.2016

שלום לכולם,
ההשתלמות העשירית לשנת תשע"ו תצא אל החרמון.

אם מספר הנרשמים יעלה על 75 – נפצל את ההשתלמות ליומיים, ואנו מבטיחים לחזור על ההשתלמות באותה "רוח קרב" ביום חמישי כמו ביום רביעי. לכן, חשוב שתירשמו כמה שיותר מוקדם וכתבו את היום האפשרי עבורכם כך: ד' בלבד, או ה' בלבד, או ד/ה (כלומר שניהם אפשריים) הרשמו במדרשת הגולן כפי שמתואר בהמשך וכדי להבטיח ההרשמה, הרשמו גם  אצל מימי  – אי מייל – mimiron47@gmail.com    או ב- ס.מ.ס 052-8746424 ובתחילת השבוע בו תתקיים ההשתלמות, נודיע לכם את התוצאות.

בתכנית:

  1. צומת נחל נמרוד.
  2. רכס דובדבן: אם נקבל אישור (והסיכוי גדול), נעשה טיול ארוך מרכבל עליון לאורך רכס דובדבן וחזרה דרך עמק בולען או דולינת שיאון. עלינו להדגיש כי מסלול זה קשה ומצריך סיבולת. יש להצטייד בנעליים גבוהות, הרבה מים וכובע. באמצע המסלול נעצור לארוחת בוהורים. התחנה תיקח עד חמש שעות.

אפשרות נוספת, במידה ולא נקבל אישור לרכס דובדבן, הליכהמתצפית שיאון להר נמנמן וברכת מן

  1. מרכס יפעת לנחל ערער עליון

ההשתלמות מיוחדת והתחנות ארוכות וכדי להספיק אותן ולצאת בזמן מהחרמון, כפי שהצבא דורש, באופן חריג נצא מראש פינה בשעה 07:00. לצורך כך נתארגן עם מכוניות פרטיות להסעה, לכן רשמו בהרשמה אצל מימי – האם יכולים לבוא עם רכב, כמה מקומות לחברים יש לכם ומהיכן יוצאים? למי שאין רכב – מאין צריך הסעה?

מקום ושעת מפגש: 07:00 תחנת דלק העגולה בראש-פינה
סיום משוער: 19:30 תחנת דלק העגולה בראש-פינה

ביטול הרשמה: פחות מ – 48 שעות לפני ההשתלמות – תשלום 50%
פחות מ- 24 שעות לפני ההשתלמות – תשלום 100%
לביטול ההרשמה חשיבות מרובה לכניסת חברים הנמצאים ברשימת ההמתנה.

גם מי שמעוניין להצטרף ברכבו הפרטי (לחלק מההשתלמות או לכולה) משלם מחיר מלא.
במידה ומאורגן רכב שייקח עמו נוסעים נוספים – בעל הרכב ישלם 60 ₪ וכל הנוסעים הנוספים – מחיר מלא.

והעיקר, אל תפסיקו לטייל בטבע ולהסתכל על צמחים – מתי פורחים? מי מבקר בפרחים? מה אחוז הפרחים החונט? ועל כל המוזרויות הללו – כתבו לנו.

אנא מלאו את הכל פרטי הטופס המקוון באופן מלא, טופס נפרד עבור כל משתתף. עם סיום מילוי הטופס ושליחתו ע"י לחיצה על כפתור "שלח"  אתם מבטיחים את מקומכם ברישום להשתלמות. המערכת הינה אוטומטית. נציג של מדרשת הגולן יחזור אליכם לקבלת פרטי כרטיס האשראי שלכם. אנא התאזרו בסבלנות.

להלן דרכי ההרשמה והתשלום:

ההרשמה נעשית באופן מקוון דרך מילוי טופס אינטרנטי. להרשמה לחץ כאן (ע"י לחיצה על CTRL  וקליק שמאלי בעכבר תועברו אוטומטית לטופס המקוון).
כדי למנוע טעויות – הירשמו גם אצל מימי רון באי מייל  mimiron47@gmail.com     או שלחו SMS לטלפון – 052-8746424
והחשוב ביותר – הודיעו על ביטולים למימי באי מייל או בטלפון

תשלום בכרטיס אשראי : 120 ₪ לכיסוי ההוצאות,
לצעירים עד גיל 30 המחיר – 60 ₪.

שימו לב: ההרשמה אינה בדואר חוזר! אנו לא פותחים את הדוא"ל הזה ולא רואים את הודעותיכם בו.

 קראו על צמחי ארצנו, מאמרים, תמונות וסיכומי השתלמויות במגזין/אתר כלנית – https://www.kalanit.org.il/    הירשמו לקבלת עדכונים (ההרשמה נעשית באתר מצד שמאל מתחת לסרגל העליון השחור תחת הכותרת – הרשמה לכלנית)

להתראות,
אבי שמידע ומימי רון

Print Friendly, PDF & Email

הרשמה לכלנית