עידכון להשתלמות כלנית בגליל המערבי – 1.1.2018

   לחברי חוג כלנית שלומות,

נתחיל ב"מסר קשה": בגלל התחזית על יום גשם של ממש באזור הגליל המערבי ביום חמישי, לעומת מזג אויר משופר יחסית ביום רביעי, אנו נאלצים לבטל את ההשתלמות של יום חמישי ומבקשים מכל אלה שנרשמו ליום זה לעבור ליום רביעי.
אנו מודעים לאי הנוחות שנגרמה לחברים שנרשמו ליום חמישי. אנא, השאירו הודעות S.M.S  או ווטסאפ למימי רון בטלפון 052-8746424 או באי מייל – mimiron47@gmail.com, ואמרו – האם עוברים ליום רביעי או מבטלים.
אם נרשמתם, כלומר שילמתם, ואתם רוצים להעביר התשלום להשתלמות בהמשך, כתבו אי מייל למישל במכללת הכנרת courses@kinneret.ac.il כתבו הפרטים שלכם, לאיזו השתלמות ואיזה יום תרצו להעביר הכסף, והיא תעשה את ההעברה. הערה זו נכונה לכל ההשתלמויות.

אנו עתה בשיא החורף, הפריחה בשיא השפל, אך מי שאוהב את שבילי ארצנו ופרחיה יהפוך כל מין שפורח עתה ל"בחירת ליבו". בתחנות השונות בהן נבקר בגליל העליון המערבי, נראה בעיקר גיאופיטים (צמחי בצל ופקעת) הפורחים בחורף וצמחים חד-שנתיים אשר זה עתה התחילו לפרוח. יתרונו של הגליל העליון המערבי, שהוא מבורך בגשמי סתיו מקדימים והטמפרטורות בו מתונות וחמימות.

בעקבות סיור הכנה שערכנו בשבוע שעבר, סדר התחנות ומיקומן יהיה כדלהלן:

  1. בית הקברות של קיבוץ גשר הזיו (חול וחמרה)
  2. עין חרדלית בנחל כזיב (כולל נץ-חלב הררי בחורבת מנות)
  3. חורבת עירב ברכס אדמית
  4. מסלול הליכה של שעה וחצי –שעתיים מפארק גורן לנחל כזיב ועליה לחניון הילה. קטע הליכה ארוך זה נעשה בתנאי שלא ירד גשם ולא תהיה רטיבות רבה על הצמחים.

מקום ושעת היציאה:  8:00 בצד המערבי של תחנת הרכבת בעכו
סיום משוער: בשעה 18:30

כל יתר הפרטים – כפי שכתוב בחוזר הראשוני, שמופיע גם באתר כלנית באינטרנט – https://www.kalanit.org.il/

להתראות,
אבי שמידע ומימי רון

Print Friendly, PDF & Email

הרשמה לכלנית