מכתב נוסף לקראת השתלמות כלנית ב-26-7.10.2016

ערב ראש השנה תשע"ז

לכל חברי חוג כלנית שלום ושנה טובה,
לאחר שנה פורייה ויוצאת דופן של השתלמויות בכל רחבי הארץ, אנחנו שמחים לפתוח את השנה החדשה תשע"ז.
עשינו שינוי אדמיניסטרטיבי והעברנו את פעילותינו ממדרשת הגולן למכללת כנרת ("המכללה האקדמית כנרת") אשר בצמח. הקשר עם החברים והתכנית השנתית לא השתנו. התוכנית השנתית מוצגת בכתב העת "כלנית" במדור השתלמויות כלנית. השנה נלך במסלולים פחות קשים אך "לא פחות מעניינים ועשירי צמחים וטבע. כרגיל נשתדל למקם את ההשתלמויות והתחנות גם באתרים פחות ידועים וגם באתרים בהם יש השנה פריחה יוצאת דופן. נשמח לקבל מהחברים הצעות לתחנות חדשות להשתלמויות ! שימו לב כי בדרך כלל אנו מוציאים חוזר השתלמות ראשון חודש קודם, ושבוע לפני ההשתלמות , אנו מעדכנים את התחנות בעקבות טיול הכנה נוסף.
מחיר השתלמות עלה ל – 150 שקלים ולמשתתפים צעירים עד גיל 30 יעלה– 75 שקלים
ההרשמה נעשתה הפעם אצל מימי רון, ואנו מצרפים כאן טופס למילוי עם פרטי התשלום שיעשה דרך דגנית ליש ואיילת שפס מהיחידה ללימודי תעודה במכללת הכנרת. יש לסרוק את הטופס, למלאו ולהחזירו  בפקס   077-5653750 או באי מייל   –  teuda@kinneret.ac.il
אנו מקווים כי בהמשך, דרכי ההרשמה והתשלום תהיינה מקוונות ותקלנה על כולנו את ההתנהלות. לגבי החשש בכתיבת מספר כרטיס האשראי: הטפסים נשלחים לפקס "דיסקרטי" הנצפה רק ע"י דגנית ואיילת. אך כל מי שלא מעוניין לשלוח את פרטי האשראי שלו, יטלפן למימי או לאבי ויסדר באופן שנראה לו את תשלומיו. אל תתביישו לצלצל לאבי או מימי בקשר לקושיות אישיות וכל נושא הקשור לטבע וצמחים.

שנה טובה, שנת פריחה,
אבי שמידע ומימי רון

טלפון מימי רון: 052-8746424
טלפון אבי שמידע:  054-8820172

Print Friendly, PDF & Email

הרשמה לכלנית