חוזר השתלמות חוג כלנית לכרמל 27.12.21

לחברי חוג כלנית שלום,

ההשתלמות הבאה תערך ביום שני בחודש דצמבר, 27.12.2021 לאזור הכרמל. היציאה בשעה 7.20 בבוקר מרחבת החניה של רכבת עתלית (רכבת מגיעה מתל-אביב בשעה 7.14 ומהצפון בשעה 7.13). שעת חזרה משוערת: 17.30 באותו מקום – תחנת רכבת עתלית.

ההשתלמות תערך באמצעות אוטובוס וכל מי אשר נרשם מעל "מספר 55" יצטרך להצטרף עם רכבו הפרטי או להתארגן ברכב פרטי של חבר. אנא, אל תרשמו "סתם" והשתדלו מאוד לא לבטל את השתתפותכם ברגע האחרון כי הנכם מונעים השתתפות של חברים אחרים.

אנו מתנצלים על ה"ביוקרטיה" הקשורה ברישום להשתלמויות, אי-מענה לטלפונים ושאר תאומים. מבקשים כי כל מי שלא נרשם פורמלית להשתלמות האחרונה (חלמוניות מעלה-רחבעם) ולא שילם – יכתוב בווטסאפ לאבי את שמו וא-מייל והבחור יתקשר וירשום אותו (אם ירצה) כ"דת וכדין" כחבר בחוג כלנית. וכל מי שניסה לבטל את השתתפותו ולא הצליח – עימו הסליחה – גם הוא, אנא, תתקשר לאבי. אנו תלויים בממשק התפעולי של בי"ס שדה כפר-עציון לטוב ולרע, אז בו נצא נשכרים מהיתרונות ונטייל במחוזות אשר טרם עשבבנו בהם וראינו את יופי פרחיהם.

תחנות ההשתלמות:

  1. בת-שלמה: יער-פארק אלון-תבור.
  2. נרקיסי בית-אורן (ליד חוות הסוסים)
  3. מצוק הארבעים וארוחת צהרים ( מחורשת הארבעים למצוק ובחזרה)
  4. חורש ובתה במוחרקה

תחנות ההשתלמות עשויות להשתנות לאחר סיור ההכנה בהתאם לריכוזי פריחה מועדפים השנה.

 

כללי:

השתלמויות כלנית-בוטניקה יופעלו השנה תחת המטריה הארגונית של בית-ספר שדה כפר-עציון; אנא היכנסו והירשמו להשתלמות הרצויה לכם, כאשר לפי שעה אנו מפרסמים את שלוש ההשתלמויות הראשונות :

  תאריך יום אזור, תחנות נושאי ההשתלמות מקום יציאה והערות
1 22.11.2021 ב'  ספר-יהודה ודרום ירושלים:  מעלה-רחבעם, נחל תקוע, אלוני שרפאת, סתוונית טוביה-? הגיאופיטים מבשרי-החורף, סתוונית מול כרכום, פריחה בסתיו, עצים קשישים ושאלת הקלימקס בישראל. רחבת החניה בגבעת-רם, ירושלים
2 27.12.2021 ב'   הכרמל: יער-פארק אלון-תבור (בת-שלמה), נרקיסי בית-אורן, מצוק הארבעים, חורש ובתה במוחרקה פריחה בחורף המוקדם: מדוע גיאופיטים ומדוע בכרמל?, שוק האבקה בסתיו ובחורף, סתוונית מול כרכום, תחנת רכבת עתלית
3

 

17.1.2022   ב' גליל-מערבי: חר.סאסי (נ.ציפורי), חר.מנות, נחל בצת או נ.כזיב , חניתה  מה מיוחד בחורש הגליל-המערבי? פריחה בחורף: איריס הסרגל, רומולאה ונץ-חלב, צלען ואורן ברכס הסולם. תחנת רכבת המפרץ

 

חשוב להצטייד בתרמיל, מים לכל היום(ניתן להשאיר באוטובוס), כובע, קרם הגנה מהשמש ואוכל לכל היום. לא את כל הציוד נצטרך לסחוב על הגב, רק לכל תחנה שיכולה לקחת כמה שעות.

 —————————————

מחיר ההשתלמות השנה יהיה כך –

עד גיל 30 – 100 שקלים

מעל גיל 30 – 150 שקלים

 

טלפונים לבירורים ושאלות, תגליות ומציאות:

אבי שמידע – 054-8820172

מזכירות בית-ספר שדה כפר עציון –  02-9935133

 ———————————–

אנא, נהגו לפי כללי "התו הירוק" , הביאו עמכם מסכות והימנעו מפעולות העשויות להעביר את וירוס הקורונה.

אנו מבקשים מאד לא לאחר לשעת היציאה. נשמח מאוד לקבל הערות והארות בקשר לאופן הצגת "חוזר ההשתלמויות באתר ביס שדה כפר-עציון". נא כתבו הצעות ונקודות לשיפור ישירות לווטסאפ של אבי. כפי שהנכן רואים, החלטנו השנה להעביר את כל פעילות חוג כלנית תחת כנפיו של ביס שדה כפר עציון.

                                                  להתראות,

אבי שמידע

Print Friendly, PDF & Email

הרשמה לכלנית